Het tweetal is een man (24) en een vrouw (49), beiden woonachtig in Schiedam. Na de aanhoudingen bleek dat het duo ook werd gezocht voor een bedrijfsinbraak in Heiloo op 5 oktober jl. en een inbraak in een bedrijfsauto in Leiden op 29 september jl. Tijdens het politieonderzoek werd in een garagebox in Rotterdam een flinke hoeveelheid gereedschap in beslag genomen. Daarnaast vond de politie een reeks afbeeldingen met mogelijk gestolen gereedschappen. De politie zoekt nu de eigenaren van deze spullen.
PolitieonderzoekDe auto waar het tweetal in reed, toen ze in Heinkenszand werden gearresteerd, is vernietigd. De man zit sinds eind november vast. De rechter-commissaris heeft hem 90 dagen in bewaring gesteld. De vrouw is verhoord en mocht het politiebureau verlaten. Tegen haar is proces-verbaal opgemaakt. Ze kreeg een dagvaarding om zich later tegenover de rechter te verantwoorden.
Bent u een van de eigenaren van het gereedschap?Van het gereedschap is een hele reeks foto's gemaakt, welke in een opsporingsbericht staat vermeld. Denkt u eigenaar te zijn van een of meerdere spullen? Mail dan met het tipformulier. Of bel de politie: 0900-8844 en vermeld voor een snelle informatieverwerking het dossiernummer: 2020313860. Na het noteren van uw gegevens wordt u later door een rechercheur teruggebeld.